Kulig jako forma

Integracji

Sposobów na integrację różnych grup jest wiele. Nie ważne czy mówimy o szkolnych klasach, współpracownikach w obrębie jednej firmy, czy jej konkretnego działu lub po prostu o rodzinnym spędzaniu czasu. Kiedy na dworze przywitamy zimę, pozornie można myśleć, że tych miejsc do wspólnego spędzania czasu i poznawania siebie nawzajem jest mniej niż w lecie. Zapominamy jednak w takich momentach, że dzięki temu, że za oknem prószy możemy skorzystać z zimowych atrakcji (takich jak kuligi w Wiśle), które tak naprawdę nierzadko są dużo ciekawsze i unikalne przez fakt, że na skorzystanie z nich mamy raptem parę miesięcy w roku.

Nieważne jak dużą grupą jesteś, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Ten wspólnie spędzony czas na pewno poszerzy nasze relacje i będziemy się świetnie bawić. Cały kulig, to nie tylko sama przejażdżka, ale również sporo atrakcji między samą jazdą, które to staramy się dostosować do grup, wybierających się z nami w trasę. 

 

Po przejażdżce Doliną Śnieżnej Wisełki naszą podróż kończymy w kolybie, gdzie czekać będzie na nas poczęstunek. Będziemy mogli rozpalić w środku ognisko, upiec kiełbaski i ogrzać się ciepłą herbatą, kawą czy gorącą czekoladą. Dorośli będą mogli spróbować grzanego wina, czy też butelkowanego piwa. Nie zabraknie tam oczywiście tradycyjnego poczęstunku w postaci chleba ze smalcem, czy możliwości zakupienia oscypków. 

 

Jeżeli zdecydujemy się na jazdę po zmroku, to będą nam towarzyszyć dodatkowo pochodnie, nadające nieco klimatu. 

Kuligi w Wiśle

dla szkół

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy liczne atrakcje po zakończeniu przejażdżki. Wszystkie dzieci będą mogły się bawić na świeżym powietrzu. Organizujemy bitwy na śnieżki, czy też konkursy na lepienie bałwana. Po wszystkim każdy będzie mógł się ogrzać przy ognisku i samodzielnie upiec nad nim kiełbaski. Jest to również przyjemny odpoczynek nie tylko dla dzieci, ale także ich opiekunów. Sam kulig może być nie tylko okazją do nietypowej podróży, ale również do zapoznania się z historią naszego regionu i jego tradycjami. W ten sposób możemy łatwo przemycić trochę wiedzy pod postacią ciekawej atrakcji. Sprawdź, jaką ofertę jesteśmy w stanie przygotować: Cennik – kulig dla szkół.

Kuligi

dla firm

Dziś już wiemy, że zgranie naszego zespołu może przynieść wiele korzyści dla firmy. Organizacja kuligów w Wiśle jako nagroda za rosnące wyniki, czy też jako forma odpoczynku i zmotywowania do dalszej pracy jest idealnym pomysłem w zimie, gdy wiele innych atrakcji nie funkcjonuje. 

 

Dzięki możliwości przygotowania dodatkowo, poza kuligiem biesiady góralskiej z prawdziwym gawędziarzem lub kapelą, możemy jednocześnie zapewnić naszym współpracownikom niezapomnianych i autentycznych atrakcji. Na miejscu przygotujemy prawdziwą ucztę z konkretnie zamówionych dań, jak i będzie można na miejscu napić się piwa, czy wspomnianego grzanego wina (również w wersji bezalkoholowej).


Jeżeli szukasz sposobu na integrację Twojej grupy, to zapraszam śmiało do kontaktu i odsyłam po więcej informacji, do naszego cennika: Cennik – Kulig dla firm.

Osoby indywidualne i przejażdżka

Kuligiem

Dla grup znajomych, czy rodzin i dzieci przygotowaliśmy dwie opcje do wyboru. Pierwsza z nich, to możliwość wykupienia jednego lub kilku miejsc w zaprzęgu, dzięki czemu mamy możliwość poznania nowych osób i wzajemnej integracji. Jeśli jednak wolimy prywatność lub wybieramy się na jazdę kuligiem w większej grupie — wtedy można zarezerwować cały wóz dla siebie. Aktualnie mamy do wyboru mniejszy — mieszczący 6 osób lub dwukrotnie większy, na 12 miejsc. Warto pamiętać, że dzieci do lat 10 mogą wykupić tańszy bilet, a jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje kulig w Wiśle, to zapoznaj się z naszą ofertą: Cennik – Kulig oferta indywidualna;

Myślę, że możemy jednoznacznie stwierdzić, że kulig sprzyja dobrej zabawie i zacieśnianiu więzi. Jeżeli Ty też chcesz spróbować ze swoimi bliskimi, kolegami z pracy, czy szukasz zimowych atrakcji dla swoich uczniów — spróbuj już tej zimy, nie czekaj, aż śnieg stopnieje!