Kulig jako forma

Integracji

Sposobów na integrację różnych grup jest wiele. Nie ważne czy mówimy o szkolnych klasach, współpracownikach w obrębie jednej firmy, czy jej konkretnego działu lub po prostu o rodzinnym spędzaniu czasu. Kiedy na dworze przywitamy zimę, pozornie można myśleć, że tych miejsc do wspólnego spędzania czasu i poznawania siebie nawzajem jest mniej niż w lecie. Zapominamy jednak w takich momentach, że dzięki temu, że za oknem prószy możemy skorzystać z zimowych atrakcji (takich jak kuligi w Wiśle), które tak naprawdę nierzadko są dużo ciekawsze i unikalne przez fakt, że na skorzystanie z nich mamy raptem parę miesięcy w roku.

Nieważne jak dużą grupą jesteś, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Ten wspólnie spędzony czas na pewno poszerzy nasze relacje i będziemy się świetnie bawić. Cały kulig, to nie tylko sama przejażdżka, ale również sporo atrakcji między samą jazdą, które to staramy się dostosować do grup, wybierających się z nami w trasę. 

 

Po przejażdżce Doliną Śnieżnej Wisełki naszą podróż kończymy w kolybie, gdzie czekać będzie na nas poczęstunek. Będziemy mogli rozpalić w środku ognisko, upiec kiełbaski i ogrzać się ciepłą herbatą, kawą czy gorącą czekoladą. Dorośli będą mogli spróbować grzanego wina, czy też butelkowanego piwa. Nie zabraknie tam oczywiście tradycyjnego poczęstunku w postaci chleba ze smalcem, czy możliwości zakupienia oscypków. 

 

Jeżeli zdecydujemy się na jazdę po zmroku, to będą nam towarzyszyć dodatkowo pochodnie, nadające nieco klimatu. 

Sprawdź aktualne kuligi i zarezerwuj online

Kuligi

dla firm

Dziś już wiemy, że zgranie naszego zespołu może przynieść wiele korzyści dla firmy. Organizacja kuligów w Wiśle jako nagroda za rosnące wyniki, czy też jako forma odpoczynku i zmotywowania do dalszej pracy jest idealnym pomysłem w zimie, gdy wiele innych atrakcji nie funkcjonuje. 

 

Dzięki możliwości przygotowania dodatkowo, poza kuligiem biesiady góralskiej z prawdziwym gawędziarzem lub kapelą, możemy jednocześnie zapewnić naszym współpracownikom niezapomnianych i autentycznych atrakcji. Na miejscu przygotujemy prawdziwą ucztę z konkretnie zamówionych dań, jak i będzie można na miejscu napić się piwa, czy wspomnianego grzanego wina (również w wersji bezalkoholowej).


Jeżeli szukasz sposobu na integrację Twojej grupy, to zapraszam śmiało do kontaktu i odsyłam po więcej informacji, do naszego cennika: Cennik – Kulig dla firm.

Osoby indywidualne i przejażdżka

Kuligiem

Dla grup znajomych, czy rodzin i dzieci przygotowaliśmy dwie opcje do wyboru. Pierwsza z nich, to możliwość wykupienia jednego lub kilku miejsc w zaprzęgu, dzięki czemu mamy możliwość poznania nowych osób i wzajemnej integracji. Jeśli jednak wolimy prywatność lub wybieramy się na jazdę kuligiem w większej grupie — wtedy można zarezerwować cały wóz dla siebie. Aktualnie mamy do wyboru mniejszy — mieszczący 6 osób lub dwukrotnie większy, na 12 miejsc. Warto pamiętać, że dzieci do lat 10 mogą wykupić tańszy bilet, a jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje kulig w Wiśle, to zapoznaj się z naszą ofertą: Cennik – Kulig oferta indywidualna;

Myślę, że możemy jednoznacznie stwierdzić, że kulig sprzyja dobrej zabawie i zacieśnianiu więzi. Jeżeli Ty też chcesz spróbować ze swoimi bliskimi, kolegami z pracy, czy szukasz zimowych atrakcji dla swoich uczniów — spróbuj już tej zimy, nie czekaj, aż śnieg stopnieje!