O NAS

Rodzinna Firma "Skałka" Kuligi

Organizowane przez nas kuligi są doskonałym źródłem niezapomnianych wrażeń. To także idealna forma imprezy integracyjnej zarówno dla małych jak i większych grup pracowników. Kuligi i biesiady „Skałka” organizujemy zarówno zimą jak i latem. Jako rodowici górale, chcemy przybliżyć Państwu uroki Beskidów, ich wspaniałej przyrody i krajobrazów, oraz bogactwo wiślańskiej tradycyjnej kultury góralskiej.

Trasa kuligu biegnie przez malownicze tereny rezerwatu przyrody, wzdłuż doliny Białej Wisełki. Pęd koni, pochodnie i wspaniałe widoki wprowadzą Państwa w doskonały nastrój i prawdziwie góralski klimat i sprawią, że kuligi w Wiśle na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Jedna z najbardziej malowniczych dolin w Beskidach i zarazem najpiękniejsza dolina w Wiśle. Dolina ma 7 kilometrów długości i przez całą jej długość płynie górski potok, wijąc się malowniczo pomiędzy skałami. Trasa kuligu przebiega przez obszar Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody Wisła, a potok Biała Wisełka jest rezerwatem pstrąga.