Kulig z grajkiem

Dla klientów

INDYWIDUALNYCH

Oferta skierowana dla wszystkich którzy chcą skorzystać nie tylko z kuligu i pieczenia kiełbaski w góralskiej kolybie ale również  poczuć góralski folklor oraz cieszyć się wspaniałymi wrażeniami podczas pobytu w kolybie. Grajek gawędziarz zagra nie tylko góralskie pieśni, ale również znane wszystkim piosenki. Dodatkowo chętnie opowie Państwu kawały, nie raz mocno pikantne.

Kulig z grajkiem gawędziarzem podczas pobytu w kolybie to idealne rozwiązanie dla wszystkich którzy lubią bawić się przy góralskiej muzyce.

Sprawdź aktualne kuligi i zarezerwuj online

Oferta dla każdego:

Nasza oferta skierowana jest dla każdego kto świetnie bawi się w rytm góralskiej muzyki. Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi jak i seniorów czy pary, nie liczy się wiek a zamiłowanie do folkloru i dobrej zabawy w góralskim stylu podczas kuligu w Wiśle.

Informacje : 

OFERTA KULIGU:

Przejazd zaprzęgiem konnym z pod OSP Wisła Czarne (około 30 minut) malowniczą Doliną Białej Wisełki. Po przejażdżce zapraszamy do kolyby w której na żywo grać i śpiewać będzie dla Państwa grajek gawędziarz i na kiełbaskę z dodatkami (keczup, musztarda, chleb),chleb ze smalcem i ogórek kiszony, herbatę z cytryną. Po około 1 godzinie powrót zaprzęgiem konnym (około 15-20 minut) na parking przy OSP Wisła Czarne. Po zmroku jazda z pochodniami.

Dodatkowo można kupić na miejscu :